Apšvietimo Reikmenys

3.5 mm 1/8" TRS vyras į banana plug & AMP PA DJ garsiakalbis pro audio CANARE "PASIDARYK pats" L4E6S 3FT

Rating
€14.19

pristatymas funkcijos: Pristatymo JAV 10-25 dienas per USPS paprastai .

Šalies Pristatymo laikas Japonija 15-25 dienas, Australija, Malaizija, Kanada, Tailand, Indija 20-30 dienų, Izraelio, čekijos, Airijos, Olandijos 25-35 dienas, Naujoji Zelandija, Graikija, Turkija, Kroatija, Vokietija, Vengrija 30-40 dienų, Meksika, Prancūzija, Jungtinė Karalystė 35-45 dienų Ukrainoje,Rusijoje 40-55 dienų, Brazilija,Italija,Ispanija,Argentina,Čilė,Malta 45-60 dienų

1. Keletą siuntų pristatymo anksčiau, nei mūsų, Tai yra sėkmės tik , Ne visi .Ne reiškia, kad jūsų siuntinys bus pristatymas per anksti ! 2. Jei pirkėjas nesutinka virš mūsų pristatymo laikas , Pls nepirkite !!! 3. Jei virš nėra sąraše jūsų šalyje , Pls kreiptis į savo kaimyninę šalį dėl pristatymo laiko. 4.Jei prekės nėra pristatymo, Mes grąžinsime pinigus už pirkėjo arba laivo sklypo vėl, Kai sklypas yra atvyko tada, pirkėjas mokėti dar kartą.

Pastaba : 1.Jei bendras svoris yra daugiau nei 2 kg, Turi laivą per Express, Po šiukšlių sklypas, daugiau nei 2 kg, Krovininio yra papildoma Express". 2. Jei laivas per Express, Krovinių yra papildomas ,Pirkėjas turi pateikti telefono Nr..

Palikite atsiliepimą : 1. Jei esate nelaiminga dėl kokių nors priežasčių, Pls nepalieka mums neigiamų atsiliepimų pirma .Susisiekite su mumis žinute,Ar E-mail, prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą.Tikrai mes pasistengsime mūsų 100% pastangas išspręsti šią problemą . 2. Mes jums atsakyti jūsų pranešime per 24 valandas, nepamirškite patikrinti savo pranešimų dėžutę,Arba E-pašto dėžutę.Jei nenorite gauti mūsų atsakymo, Gal ji buvo sustabdyta jūsų pašto serverio, Todėl prašome nedvejodami kreipkitės į mus vėl.Ačiū už jūsų labai kooperacijos! 3. atveju negalėjo padėti, jums nieko, Ir gaišti laiko, tiek mums, Tik susisiekite su mumis galėtų išspręsti savo problemą laiku .

  • Modelio Numeris: 3.5 mm 1/8" TRS vyras į banana plug
  • Prekės Pavadinimas: Fliegend

  • Author: Leandritoq26
  • Date: 2021-01-21
  • El producto estaba perfecto pero ha tardado bastante en llegar
  • 5/5