Isheeny 20" Tiesus plaukai surišti į uodegą Žmogaus Plaukų Raišteliu plaukai surišti į uodegą Su Įrašų Juodai Rudas Ponis Uodega 100G Moterims

1) Medžiagos:žmogaus plaukas

2) Spalva: 1#, 1B#, 2#, 4#

3) Ilgis: 20"

4) Svoris: apie 100G vienam rinkinys

5) Tekstūra: ŠILKINIAI TIESIAI

6) Stilius: plaukai surišti į uodegą plėtiniai

Plaukų Kokybė: 1, 100% originalus remy žmogaus plaukų medžiaga, naudojama ! 2, Pilnas odelės neapgadinta, visi odelės pačia kryptimi ! 3, Ne sintetiniai, Nr. gyvūnų plaukų, Nr. lices, Nr. raizginys, Nr. praliejimo ! 4, Plaukai šilkiniai, tiesus, minkšta, lygi ! 5, Jokio cheminio apdorojimo, visiškai laikantis Europos, Jungtinių amerikos valstijų aplinkos apsaugos reikalavimus, gamybą.

Spalva Pasirinktinai: 1B# Natūralus Juodas

Stilius: Tiesiai remy human hair įrašą ins.

Laikymas: Didelių atsargų, parama, pristatymas per 24 valandas, kad praeiti patikrinti.

Grąžinimo & Mainai: 15 dienų be jokios priežasties grąžinti !Jei jums tai nepatinka, susisiekite su mumis nedelsiant !

Q: Isheeny Remy Plaukų, gali būti, Dažų, Spausdinimo ?A: Taip,Jis daugiau lengva dažų, kad tamsesnės spalvos.don ' t pasiūlyti dažų daugiau šviesesnės spalvos.Siūlau pasirinkti tinkamą spalvą tiesiogiai, kad galite išsaugoti savo dažų metu.Q: Plaukų galima padaryti banguoti, Susirangyti, tiesiai stiliaus ?A: Taip, jūs galite plaukų garbanojimo ar tiesinimo plaukai iki geležies, prašome nereikia daryti pernelyg dažnai.Q: Kodėl plaukų priauginimas vis susivėlęs ?A: plaukų raizginys, nes sausumas, aliejaus, purvo kaupiasi, druska vandens, chloro, ar negerai, šukavimas metodas, aukštos temperatūros lygintuvu, plaukų taip pat lengva sukelti plaukų raizginys.Siūlau plauti plaukus 1 - 2 kartus per savaitę, Naudokite platų dantų šukos plaukų per daug, Arba pasikonsultuoti su savo stilistas daugiau pagalbos, galite.Q: Yra, kad real remy human hair ?A: Taip, tai yra real remy human hair naudojamos medžiagos.Mes renkame tik originalus mergelės remy plaukų iš sveikatos jauna mergina.Q: Kaip plauti mano plaukai priauginimui ?A: Kaip plauti savo plaukus, naudokite švelnų Šampūną, prašome.Rodo 1 - 2 kartus plovimo per savaitę. ( Nereikia naudoti kondicionierius plauti juostos ir zonos, prašome ) Klausimas: Kokių atsargumo priemonių reikia atkreipti dėmesį ?A: Taip, bet atsargumo priemonės žemiau Prašome plauti Isheeny remy plaukai kartą po maudynių ar darbo.Kai naudojama karšto geležies, prašome nuolat temperatūra mažesnė nei 100 laipsnių Celsijaus (212 pagal celsijų ).daugiau aukštesnės temperatūros, daugiau lengva pažeisti plaukai Niekada miegoti su drėgnų plaukų plėtinių.Visada įsitikinkite, kad plaukai yra sausi ir ištraukiami arba pageidautina įdėti į nerijos išlaikyti plaukus nuo tangling ne arti ------------------------------------------------------- Q: Kodėl galutinių produktų spalvą, atrodo, nėra 100%, pats, kaip nuotraukos iš interneto ?Mes naudokite originalias remy plaukų medžiaga, tik, Jūs galite rasti plaukų viršutinę dalį, spalva šviesesnė nei pabaigos dalis.Tai unikalus simbolis originalus remy plaukų.Gal rasite ten yra šiek tiek skiriasi spalva, net jums įsigyti du paketai pačios spalvos.Tai yra normalu, Nes mes naudokite tik originalias mergelės remy plaukų medžiagos ir įvairių donoro mergelės remy plaukų spalva gali skirtis.Nuotraukos darytos natūra 100%, bet dėl tos priežasties, šviesos ir ekrane matote paveikslėlyje gali būti šiek tiek spalvų skirtumo problemų, tai yra neišvengiama, prašome supratimo!Jei negali priimti, prašome nusipirkti atsargiai.Spalvos plaukai, tai gal yra mažai gabalėlį kitos spalvos plaukų, tai yra normalu.Tiesiog jį pašalinti, prašome.Q: ar galiu grąžinti prekes, jeigu man nepatinka ?A: Taip, jūs galite grąžinti prekes, jei jums tai nepatinka.Ar į visus klausimus, jei jūs turite susisiekti su mumis, prašome, Tik tai, jūs galite gauti laiku geriausias aptarnavimas po pardavimo.

  • Žmogaus Plaukų Tipas: Brazilijos Plaukų
  • Spalva Tipas: Gryna Spalva
  • Vieneto Svoris: 100 g/vnt.
  • Laivų, Iš: CN
  • Prekės Pavadinimas: isheeny
  • Tekstūra: Tiesiai
  • Medžiagos Klasė: Remy Plaukai
  • Gali Būti Permed: Taip
  • Tinka Miršta Spalvų: Tamsesnės Spalvos Tik
  • Kilmės: KN(Kilmės)