Kulka Taškų:

1、Pagamintas iš PU medžiagos, rankenos paviršius turi gerą anti-slydimo poveikį, patogi rankena, geros kontroliuoti ir geriau praktika.

2、Lengvas EVA putos padidina patraukti srityje, pagerina sukibimą, komforto, ir geriau apsaugo riešo sąnarius.

3、Apie 27cm/10.63 ilgio, gali geriau wrap paviršiaus lazda, vietos yra didelės, geriau išleisti savo ranką padidinti sukibimą, naudoti daugiau komforto.

4、Šis produktas yra šviesos svorio, lengva nešti, nedidina svorio lazda, padidina trintį ir daro savo judėjimo lengviau ruožas.

5、Puikus smūgio absorbcijos poveikis, PU+EVA putų medžiagos sujungia apsaugoti jūsų rankas geriau, kai jūs hit kamuolys.

Savybės:

1. Pagamintas iš PU medžiagos, rankenos paviršius turi gerą anti-slydimo poveikį, patogi rankena, geros kontroliuoti ir geriau praktika.

2. Lengvas EVA putos padidina patraukti srityje, pagerina sukibimą, komforto, ir geriau apsaugo riešo sąnarius.

3. Apie 27cm/10.63 ilgio, gali geriau wrap paviršiaus lazda, vietos yra didelės, geriau išleisti savo ranką padidinti sukibimą, naudoti daugiau komforto.

4. Šis produktas yra šviesos svorio, lengva nešti, nedidina svorio lazda, padidina trintį ir daro savo judėjimo lengviau ruožas.

5. Puikus smūgio absorbcijos poveikis, PU+EVA putų medžiagos sujungia apsaugoti jūsų rankas geriau, kai jūs hit kamuolys.

Specifikacija:

Pagrindinė medžiaga: PU + gumos

Veleno medžiaga: mediena

Ilgis: apie 27cm/10.63 į

Spalvos, kaip parodyta paveikslėlyje

Įpakavimas: OPP krepšys

Taikoma scena: golfo klubas praktika, meškere ir kitos scenos

Skersmuo: apie 2.8 cm/1.1

Sąrašas:

1*Golfo Su Šlapia Danga

  • Rankena Dydis: STANDARTAS
  • Modelio Numeris: golfas su šlapia danga
  • Medžiaga: Guma