parduotuvės

64 /128 Diodų Lazerio Plaukų Augimą Cap Plaukų Slinkimas Gydymo Atauga Rengėjas Atauginti Lazerio Šalmas Greitai, Gydymo Skrybėlę Kolonėlė

Rating
€160.17 €81.69

Aprašymas:

64 /128 Diodų Lazerio Cap Plaukų Slinkimas Gydymo

Prekės Specifiką:

Jūs galite prijungti šis šalmas į 110 V AC naudojant USB

Tipas: Plaukų Regrowth

Formuluotė: Plaukų Lazeriu Bžūp

Plaukų Tipas: Plaukų Slinkimas Gydymo

Spalva: Juoda

Dydis: Vienas Dydis, Reguliuojamas(Tinka labiausiai)

Savybės:

●Jos veiksmingumas ir galia, šis prietaisas gali suteikti nemažai naudos, sėkmingai skatinanti plaukų augimą, plėtojant padidėjęs kraujo cirkuliaciją į jūsų galvos odą.Nuosekliai 20-30 minučių trukmės seansus, naudodami Lazerio Šalmas gali pagerinti išvaizdą plaukų kokybės, plaukų stiprumo ir plaukų storio.

●Tai patogus variantas, nes jis yra skirtas tam, kad žmonės, kaip ir jūs, patirti galia klinikinio lazerio terapijos skyriaus 100% belaidžiais, įkraunamas, diskretiškas gydymo prietaisas, kuris pažodžiui tinka pagal bet kokią kepurę ar šaliką.

●Tai yra vienas iš geriausių variantų, įsitikinkite, kad jums gauti greičiau rezultatus ir daugiau galingas lazerio šviesa gydymo, kad jūsų odos poreikius sulėtinti plaukų slinkimas ar net sustabdyti jį visi kartu!

●Klavišą gydyti plaukų slinkimas yra lazeriai, bet visi lazeriai yra ne lygūs.64 lazeriai mes naudojame specialiai sukurta, didelio efektyvumo lazeriai, kurios leidžia mums užtikrinti maksimalų šviesos kiekį ir aprėptį, iš viso galvos odos ploto vidutinio žmogaus galva.Lazeriai yra tiksliai pritaikytos maksimaliam plaukų augimą.Moksliškai kalbant, Šalmas Lazeris, lazeriai pakeisti miniatiūrizuoti folikulus.Folikulai grįžti į savo normalų sveiką būklę po sąlyčio su mūsų specialūs lazeriai.

●Atbulinės eigos miniatiūrizacijos yra pirmasis žingsnis siekiant gauti jūsų plaukus atgal, sustabdyti bet kokių tolesnių nuostolių po pirmojo 18-26 gydymo.Kitas etapas bus iš naujo auginti savo plaukų.Lazerio Šalmas taip pat auga plaukai po maždaug 52 gydymo.

Lazerio Šalmas siekiama spręsti tris svarbiausias sritis reikia įveikti plaukų slinkimas:

1. Padidina kraujo tekėjimą į galvos odą ir plaukų šaknis.

2. Stimuliuoja mikrocirkuliaciją, pagerina ląstelių metabolizmą ir proteinų sintezę.

3. Sumažina poveikį baltymų blokuoti fermentų, skatinančių storis ir tankis.

.

Naudodamiesi instrukcija:

Jį naudoti 3 ar 4 kartus per savaitę, jei turite noro.Didžiausias 20-25 minučių kiekvieną kartą.

Pakuotė:

1* 64 /128 Diodų Lazerio Plaukų Atauga Šalmas (Kaip jūs pasirinko)

1* Akiniai

1* USB kabelis

1* Instrukcija

Apie Lazerinį Plaukų Naujo Augimo Bžūp

1.Bangos priemonė yra 650nm 5mw Medicinos Lazerio, ji taip pat skambinkite Šaltojo Lazerio ar Silpnas Lazeris.Šis Lazeris don&/39;t turi bet žala Žmogaus audinių, bet tai padaryti žalos žmogaus Tinklainės, todėl prašome Žiūrėti į lazerio, prašome dėvėti Lazerio atsparus stiklas naudoti!

2.Kai mašina dirba 1 valandą, besikaupiančioms karšto darys žalą Lazerio galva, todėl prašome don&/39;t let it toliau dirbti daugiau nei 40 minučių.

3.Įdėti ją toli vaikiškų bet kuriuo metu.

{infomodule}

 • NET WT: 1.3 kg
 • Elemento Tipas: Plaukų Slinkimas Produktas
 • Dydis: One Size / Adjustable
 • Bangos ilgis: 650nm 5mW
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Gamybos Licencijos: /
 • Kiekis: 64 Diodai / 128 Diodai
 • Modelio Numeris: Plaukai Atauga Šalmas

 • Author: Bioflava1
 • Date: 2020-09-10
 • Don't waste Your time and money for this seller... He will not send You any goods. You will even get a fake parcel number to track. Buy from more reliable shops and don't lost Your nerves.
 • 1/5