Mašina, Įrankiai Ir Priedai

EDGEV DVJNR/L1616H16 DVJNR DVJNL CNC Metalo Tekinimo staklių Pjovimo Išorės Tekinimo Įrankių Laikiklis Karbido Pjovimo Įterpti VNMG 1604

Rating
€14.10 €11.99

Išorės Įrankių Laikiklis Kodas Sistemą (ISO Standartas) 01. Naudojimas: Išorinio Tekinimo Įrankiai, Blauzdos 02. Aš TAIP Žymėjimas:DVJNR/L1616H16 03. Tvirtinimo Būdas: Viršuje ir skylių tvirtinimo 04. Galima Įterpia: VNMG160404/08/12 05. Požiūrio Kampas: 93 Laipsnį 06. Atstumas Kampas Įterpia: 0 Laipsnį 07. Dydis Sh tibi: H16mm*W16mm*L100mm 08. Medžiaga: 42CrMo(Lydinys spyruoklinio Plieno) 09. Kietumas: HRC45-50 10. Spalva: Pilka Ypatybės: 01. Įrankio laikiklis yra pagamintas iš geros lydinio spyruoklinio plieno (42CrMo).Palankus atsparumas smūgiams ir pagerina paviršiaus šiurkštumas darbo dalių. 02. Neatsiejama kalimo tvarkymo, puikiai tempimo stiprumo ir standumo.Pasiekti pastovus apdirbimo ir ilgą tarnavimo laiką, įrankiai. 03. Gaminti Aukšto tikslumo CNC mašina centras ir MAZAK įranga 04. Griežtai įgyvendinti visuotinės kokybės valdymo sistemos, 100% patikrinimą; mes naudojame feeler peilis (0.01 mm) apžiūrėti lizdą įdėklai, įsitikinkite, kad intarpais ir įrankių laikiklis yra glaudžiai pridedamas. 05. Išplėstinė NIHON Terminio Apdorojimo iš Japonijos, įsitikinkite, kad kietumas vienodumo įrankio laikiklis. 06. Antirust ir korozijai, paviršių, įrankių yra apsodinti nikelio, jis yra gražus ir patvarus. 07. Geros kokybės Reikmenys, ji nėra lengvai pažeisti bad pjovimo būklės.Produktų Rodo

Apie EDGEV HARDMETAL ĮRANKIAI

Kaip puikus sudėtinių priemones tiekėjas Kinijoje, EDGEV skyrė labai nuolatinės plėtros nacionalinės pramonės, taip pat pasaulio gerovę.

Edgev Hardmetal Įrankiai(Dalian) Co., Ltd.yra sudėtinis, pjovimo įrankiai tiekėjas, kuris dirba projektavimo, konstravimo, gamybos, rinkodaros ir techninių paslaugų produktų.

Tuo tarpu jis apima labai daug pjaustymo įrankiai ir šlifavimo įrankiai iš greitapjovio plieno gaminiai, suklijuoti, karbidas, keramikos, PCBN, politikos suderinamumo vystymosi labui " ir "diamond"; be to, ji taip pat yra atsakinga už importo ir eksporto, po pardavimo paslaugos, technikos transportavimo, taip pat konsultavimo paslaugų, visi, kurie apima daug įvairių high-end srityse, pvz., aviacijos ir kosmoso, automobilių gamybos ir laivų statyba, vėjo energijos gamybos ir mechaninių dalių apdorojimo.

Edgev šiuo metu daro labai stengiasi nuolat tobulinti ir gerinti savo savarankiškai sistemos ir tinklo.high-end srityse, pvz., aviacijos ir kosmoso, automobilių gamybos ir laivų statyba, vėjo energijos gamybos ir mechaninių dalių apdorojimo.

Reformos ir atidarykite Kinijoje pritraukė pasaulio dėmesį ir įgijo puikių pasiekimų, nes pradžioje 21-ajame amžiuje.Tačiau, plėtoti vienos šalies industrializacijos ir informatization negali būti atskirtas nuo mechaninė gamyba.

Edgev Hardmetal Priemones tiekimo puikių produktų, už pirmos klasės gamintojai, staklių pjovimo įrankiai, teikti vartotojams su "vieno langelio" ir visi aplink sprendimus iš vidaus įrankiai ir patogus ir efektyvus paskirstymo paslaugos.Produktai apima labai įvairias mechaninio apdirbimo pramonėje, pavyzdžiui, tekinimo, frezavimo, gręžimo ir šlifavimo staklėmis.

Ateityje, Edgev Hardmetal Įrankiai bus skirta sukurti daugiau vertės, ir paslaugų vartotojams; tuo tarpu, ji bus padaryti labai stengiasi pateikti daugiau praktinių, pigių ir patikimų produktų pasaulinei klientams; Edgev gamins pasaulyje garsaus pjovimo įrankis produktų ir pagaliau turi savo produktus įtrauktas į pasaulio pjovimo įrankiai tiekimo grandinėje.

Edgev norėtų padaryti pažangą su jumis kartu ir siekti bendro vystymosi.Filosofija

Edgev Hardmetal Įrankiai užsiima populiarinant mūsų roductions pasaulyje.Mes laukiame galimybę turėti prieigą prie pasaulinės sistemos staklių tiekimo.

Mes visada laikytis, siekiant užtikrinti nuolatinę prieaugis planuoti mūsų lojalūs klientai, ir nuolat tobulinti mūsų produktus ir paslaugas, siekiant patenkinti vartotojų paklausą, siekiant pritaikyti sau prie kintančios rinkos aplinkoje.Mes esame tam, kad suteikti jums aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas Kinijoje.Kokybės Kontrolė

Yra daug ekspertų, kurie turi daug patirties apdirbimo įrankiai Edgev Hardmetal Priemonės, tuo tarpu; aukštos technologijos taip pat plačiai naudojamos mūsų įmonės.Siekiant užtikrinti, kad mūsų produktų, tarp pirmojo lygio kokybę, mes gerai išnaudoti pasaulyje garsaus įranga ir matavimo priemonės.Tuo pačiu metu, mūsų produktai yra pagal griežtus kokybės valdymo sistemos ISO9001:2008. Siekiant užtikrinti stabilią kokybę įrankiai, naudojame griežtus valdymo mūsų tiekėjo.

Techninės Rekomendacijos

Edgev Hardmetal Įrankiai suteiks jums su pagrindinių įrankių gamybos, tuo tarpu, mes taip pat teikti reikiamą techninę paramą ir konsultacijas, kad produkto naudojimo spręsti problemas klientams.Paslaugų Pramonė

Tarnavo oro erdvės, Orlaivių, Automobilių, Guolis, Statybos, Elektronų, Metalo Apdirbimo, Laivybos, Vėjo jėgainės

F. A. Q.-Dažnai Užduodami Klausimai

*Klausimas: Palyginti su kitų konkurentų, kokią naudą mes turime?

*Atsakymas: Su sparčiai plėtojant pramonę ir mašinos darbo gabalas medžiagos, žmonės turi didesni reikalavimai pjovimo staklių ir apdirbimo strategijas.Edgev Hardmetal Įrankiai pateikia aukštesnius prisitaikyti prie šių pokyčių.Mūsų kompanija yra skirta teikti vartotojams su patenkinamas kūrinius.

 • Dydis Karka: H16mm*W16mm*L100mm
 • Prekės Pavadinimas: edgev
 • spalva: Pilka
 • ISO Sąrašą: DVJNR/L1616H16
 • Medžiaga: 42CrMo Lydinio spyruoklinio Plieno
 • Danga: Kita
 • Galima Įdėklai: VNMG160404/08
 • Modelio Numeris: Tekinimo Įrankio Laikiklis
 • Tvirtinimo Būdas: Top ir skylių tvirtinimo
 • Atstumas Kampo Įdėklai: 0 Laipsnių
 • Prašymas: Tekinimo Įrankiai
 • Naudojimas: Išorinio Tekinimo Įrankis
 • Užvažiavimo Kampas: 93 laipsnis
 • Kietumas: aukštas

 • Author: HOLYSMOKES12
 • Date: 2020-12-05
 • Everything is fine people, take boldly.
 • 5/5