parduotuvės

UNIKIT ESC250D single-mode fiber optic SC UPC greita jungtis Optinio Pluošto Greita Jungtis Nemokamas pristatymas

Rating
€84.29 €63.22





FTTH ESC250D Single-Mode Fiber Optic SC /UPC greitai Greitai Srityje Asamblėja

Jungtis

Savybės:

1. FTTH projektas tinkami naudoti

2. Lauko įdiegti

3. Įdėkite nuostolių mažiau negu 0,3 dB

4. Metalo V-formos ertmę gerai dirbti aukštos ir žemos temperatūros

5. Įrengimas mažiau nei 1 minutes

6. Patikimos ir kokybiškos optikos našumą

Naudojimas:

1. Paskirstymo kadrų

2. Techninės priežiūros ar pagalbos atkūrimo pluošto tinklai

3. Patch panels

4. FTTH Realizavimo

5. Lauko žodį

PUNKTAS

Techniniai Parametrai

Taikoma

Lašas kabelis / Patalpos kabelis

2.0 mm, 3.0 mm Lašas Kabelis

Optinio pluošto skersmuo

SM(9/125), MM 50/125, 62.5/125)

125µm ( 657A & 657B )

Stora rezervo skersmuo

250µm

Pluošto režimas

Vieną režimas

Veikimo laikas

Apie 100s(nr. pluošto cut)

Įdėkite nuostolių

≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm)

Grįžti nuostolių

> 50db(PC), > 55db(UPC), > 65db(APC)

Tvirtinimo stiprumą plika pluošto

>5 N

Tvirtinimo stiprumą plika pluošto turėtojas

>10 N

Atsparumas tempimui

>50 N

Naudojant temperatūros

-40~+75°C

On-line atsparumas tempimui (20 N)

IL ≤ 0,5 dB LR ≤ 5dB

Mechaninis patvarumas (500 kartų)

IL ≤ 0,5 dB LR ≤ 5dB

Kaip naudoti

  • Suderinamas: TP-link
  • Galiuku paraiška: FTTH projektas
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Modelio Numeris: Optinio Pluošto Greitas Jungtis
  • Jungties Tipas: SC/APC
  • Garantija: 1 Metai
  • Dydis: 10x10x10
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Sertifikavimo: CE
  • Elemento Ilgio: 1m

  • Author: Paulo Aero
  • Date: 2020-10-23
  • bom
  • 4/5