Mes galime pritaikyti specialiųjų parduotuvė, gamintojas, mes galime pritaikyti jį pagal pirkėjo reikalavimus, pavyzdžiui, žaliavos kaklo, mes turime klevo medienos, tigras grūdų klevas, keturis klevas, vištienos sparno medienos, peach blossom core medžio ir t.t.Medžiaga, iš piršto plokštė klevo medienos, tigras klevas, klevo medienos, vištienos sparno, medžio ir t.t.Mes turime klevo medienos, liepų mediena, UOSIS, persikų, gėlių šerdies medienos, alksnis, Manchurian pelenai, vištienos pasirinkimas sparno medienos, guoba ir t.t. ant viršaus, įskaitant tigras susidūrė su Klevo fanera, vandens Klevas fanera, vištienos sparno, mediena, fanera, medžio susiduria fanera, aukso šilko sienos ir t.t.

Aprašymas: Sveiki atvykę į mūsų internetinėje parduotuvėje.Mes garantuojame, kad gausite tai, ką matote, ir jums visiems bus elgiamasi su profesionalumu ir hospitality.By beje, jūs galite susisiekti su mumis dėl daugiau nuotraukų, jei jums patinka vienas iš mūsų daiktų.Mūsų Garantija: Mes tikriname kiekvieną gitara (toks kaip zvimbimas, garso testas,apdailos,), kol ji yra siunčiami tam, kad būtų įsitikinkite, kad jis yra geros būklės.Jei jums iškilo problemos ar esate ne laimingas su mūsų gitara, prašome leiskite mums žinoti, iš karto, kai ją gavote.Mes willtry mūsų geriausiai patenkinti jūs, patenkinti.Pristatymas Info.: Paprastai sklypas bus išvežti per EMS, nes jis nuves jus kur kas mažiau, o tai paprastai trunka apie 4-10 dienų atvykti prie jūsų durų, mes suteiksime jums sekimo numerį, todėl jūs galite patogiai stebėti vežimų pažangos apie tai svetainėje.Apie Muitinės: Mūsų kainas neapima muitų.Bet nesijaudinkite, mes galime parašyti žodį "Dovana" ant pakuotės dėžutės, ir pateikti sąskaitą-faktūrą su labai mažas, jums gali tekti mokėti mažai arba jokių muito mokesčių.Apie pareigas, kreipkitės į savo vietos muitinės prieš perkant mūsų produktus.Grąžinimo Politika: Mes siūlome jums visą grąžinamosios išmokos tik elementas, kurį gavo skiriasi su aprašymą, prašome grąžinti ją per 3 dienas po to, kai jūs jį gavo, ir išlaikyti ją geros būklės!Kai tik gausime prekę, aš duosiu jums Visiškai Grąžinamąsias išmokas arba mainų, bet mes won `t return, laivybos išlaidų..perskaitykite GRĄŽINIMO POLITIKA prieš jus, kad jis!Atsiliepimų: labai vertiname jūsų nuomonę ir pasiūlymus, kaip pirkėjo, mes padarysime viską, kad surinks daugiausiai teigiamų atsiliepimų galima.jei jūs don\ \ `t like mano gitara, bet iš priežasčių, nedvejodami siųsti man savo atsiliepimus, aš vertinu, kad tai yra daug!Prašome susisiekti su manimi tiesiogiai prieš paliekant nirtual arba neigiami atsiliepimai

  • Modelio Numeris: E. B-diyTELE012
  • Prekės Pavadinimas: ERELIS.BUTTEIFLY
  • Kilmės: KN(Kilmės)

  • Author: Zorg2006
  • Date: 2020-09-24
  • Is there anyway to put 10 stars? Fastest production and delivery ever (9 days from date of order). After due examination there are no flaws at all, the guitar came perfectly setup and clean, with a case and a few gifts in bonus! Great communication with the seller, replies within minutes to all requests. The pickups have a great clarity and balance, zero noise. I planned to upgrade the hardware "just in case" but there will be asolutely no need. THANK YOU SO VERY MUCH!
  • 5/5