Produkto Aprašymas

Produkto Pristatymas:

Kai fotografavimas, foto pagal stiprios šviesos šaltinių, tokių kaip saulė, jūs galite gauti susipažinę 'flare' dėmės ant vaizdų.Paūmėjimas bus rimtai pabloginti jūsų nuotraukų.Skirtingais objektyvais duoti skirtingus modelius išlyginimu; figūras didesnis dėmės priklauso nuo formos objektyvo iris, ir spalvos priklauso nuo stiklo ir dangose naudojimo.

Objektyvo gaubtą, gali stop žibintas ateina į objektyvą esant ekstremalioms kampų ir atspindėta viduje objektyvo.Tai gali sumažinti įvaizdžio kontrastas.Objektyvo gaubtai, taip pat turi kiti du labai praktinio naudojimo.Jie padeda apsaugoti objektyvą, kai stovėjo ant paviršiaus arba jūsų fotoaparato krepšys ir keičiant objektyvą, ir taip pat padėti išlaikyti jūsų pirštai nuo priekinio objektyvo

Produkto Savybės:

Gėlių / Lajos forma: tarkime, lengvosios patekti į fotoaparato objektyvą tinkamai

Varžtas mount : Lengva pritvirtinti ir nuimti

Anti-glare danga, galima rasti vidinis gaubtas siekiant išvengti akinimo patekti į fotoaparato objektyvą

Patogiau atlikti lauko nuotrauką

Fix žiedą galima padėti pataisyti gaubtu ant tinkamą poziciją

Suituable daugumai vaizdo kameros objektyvas su priekinio filtro sriegiu

Specifikacija:

Medžiaga: Plastikas

Spalva: Juoda

Tinka: 77 mm filtrai, adapteriai, objektyvas

Add-on: 1. Židinio nuotolis APS-C kadro fotoaparatas turėtų būti virš 16mm, kitaip tamsoje kampe bus įmanoma. 2. Židinio nuotolis viso kadro fotoaparatas turėtų būti virš 22mm. 3. Fisheye / ultra plataus kampo objektyvas nėra tinkamas! 4. Pirmiau tamsus kampas riba yra tik bendros nuorodos.Ji taip pat gali būti susiję su fotografavimo parametrus praktinio pritaikymo. 5, du dideli žiedlapių gaubtu sumontuotas ant viršutinės ir apatinės pozicijos, teisingas, stabdžių tamsoje kampe montavimo būdas.

Pakuotės Turinys:

10 x 77mm Gėlių Objektyvo Gaubtas

  • Pakuotė: Taip
  • Modelio Numeris: 77mm
  • kilmės vieta: Kinija (Žemyninė)
  • Suderinamos Prekės: Canon
  • spalva: juoda
  • Kalibras: 77mm
  • Prekės Pavadinimas: Ynniwa