parduotuvės

Ali Cukraus Mergelių Plaukų Brazilijos Keistą Garbanotas 3 Ryšulius Su Uždarymo 4*4 Nėrinių 100 Proc. Neperdirbtos Žaliavos Žmogaus Plaukų Extensoins

Rating
€280.91 €165.74

100% Neperdirbti Žmogaus Plaukų Priauginimas

Odelės Suderinti Žmogaus Plaukų Pynimas Dvigubas Mašina Wefts

Vidutiniškai Rudos Spalvos Šveicarijos Nėriniai Atrodo Kaip Natūralios Odos

Nemokamas Dalis Ir Vidurinė Dalis Yra Tiek

KLAUSIMAS:KODĖL AŠ NEGALIU APMOKĖTI UŽSAKYMĄ ?

Jūs turėtumėte užpildyti teisingai credict kortelės informacija, kai darai mokėjimo ,ne debeto kortelės informaciją .taip pat jūsų kredito kortelėje turi būti susietas su jūsų Panemunelis.lt sąskaitą ,Bet klausimas ,tiesiog susisiekite su mumis pirmas

Q:AR GALIU ATŠAUKTI UŽSAKYMĄ ,BET KODĖL AŠ VIS DAR NEGAVAU IŠMOKOS ?

Tai reikia 7 darbo dienas Panemunelis.lt, kad procesas grąžinimo ,būti kantrūs

Q:BANGA PLAUKŲ TEKSTŪROS

Banguoti/garbanoti plaukai taps laisvi po u išplauti.Nes jie yra natūralūs plaukų, garo procesą, jį banguoti/garbanoti.Bet jūs galite padaryti ur savo plaukų stilių su lygintuvai.

Q:PRALIEJIMO /RAIZGINYS NEMOKAMAI

Praliejimo :Kai jūs patenkinti 2-3 kryptys nuostolių naujų plaukų .Tai ne nekilnojamojo praliejimo, maloniai pataria valyti jį su plataus dantų šukos tada antspaudas ataudų vėl prieš įmoka į kelią praliejimo, tiek ateityje.

Raizginys: Paprastai, mūsų plaukai bus ne raizginys, nes jis yra 100% žmogaus plaukų.Tačiau, sausumas, naftos ir purvo kaupiasi, druska ,vanduo, ar ne, šukavimas kasdien bus raizginys ir praliejimo.Prašome sekti plaukų priežiūros taisyklės ir naudojimo geras šampūnas &kondicionierius plauti plaukus du kartus per savaitę.

Q:KODĖL YRA TRUMPI PLAUKAI ANT ATAUDŲ?

Kai plaukai iškirpti iš donorų ,ji yra susieta ilgi plaukai ir ne ataudų.Ilgio plaukus turi būti kartus siuvimo ataudų.Kad yra, kodėl yra trumpi plaukai-iš vienos pusės.Prašome nesijaudinkite apie tai, tai neturės poveikio plaukų ieškote, ir tai neturės įtakos plaukų, naudojant ir kokybės.

Q:KAS YRA KRYPTIS PLAUKAI TOKIO PAT ILGIO?

Mūsų plaukai yra 100% žmogaus plaukų, Pavyzdžiui, ir mūsų plaukai, žmogaus plaukų yra neįmanoma augti tą patį ilgis kiekvieną kryptis.Štai kodėl žmogaus plaukų galai visada yra plonesnis nei viršuje.Prašome visapusiškai suvokti ir svarstyti, prieš pateikiant užsakymą.

Q:SPLIT/DRY BAIGIASI

Sausas Baigiasi: Mūsų plaukai bus šiek tiek sausai po aukštos temperatūros garais apdoroti, ypač ilgesnius plaukus.Su teise produktų būklę ir drėgmės gydymo plaukai, tai padės daug.

  • Prekės Pavadinimas: ali cukraus
  • Cheminis Apdorojimas: NĖRA
  • Gali Būti Permed: Taip
  • Medžiagos Klasė: Virgin Plaukai
  • Pakuotė: 3 vnt Ataudų & 1 vnt Uždaryti
  • Tekstūra: Keistą Garbanotas
  • Tinka Miršta Spalvų: Visos Spalvos
  • Ilgiausių Plaukų Dalis: >=15%
  • Žmogaus Plaukų Tipas: Brazilijos Plaukų